Akumuliatorinis juostinis suktuvas...
Akumuliatorinis juostinis suktuvas...
Akumuliatorinis juostinis suktuvas...
Nemokamas siuntimas

Akumuliatorinis juostinis suktuvas DWC 18-4500 Basic

576504
Mažas prekės kiekis sandelyje
380,00 €
Su mokesčiais

REIKIA PAGALBOS AR KONSULTACIJOS? SUSISIEKITE: +370 695 63334

Funkcijos

Varžtus suka vieną po kito: specialistas sausai statybai.

Kiekvienoje detalėje specializuotas sausajai statybai: trumpa konstrukcija ir subalansuotas svorio centras užtikrina optimalų svorio paskirstymą – taip pat ir virš galvos. Dėl priekinės dėtuvės į juostą sudėtiems varžtams jis yra pirmas pasirinkimas, kai reikia greitai ir tiksliai sukti varžtus viena ranka – tiksliu gyliu ir labai dideliu taktiniu dažniu. Dėl naujoviškos paleidimo-stabdymo (Stop-and-Go) funkcijos neturintis šepetėlių EC-TEC variklis veikia tik tada, kai yra naudojamas – taip vienu akumuliatoriaus įkrovimu galima įsukti iki 40 % daugiau varžtų.

 • Tvirtas ir ištvermingas: neturintis šepetėlių, neaptarnaujamas EC-TEC variklis užtikrina ilgą tarnavimo laiką, didžiulį naudingo veikimo koeficientą ir maksimalią ištvermę
 • Greitis sukant varžtų grupes: galima greitai ir nenaudojant jokio įrankio sumontuoti priekinę dėtuvę – gal būtų galima sukti į juostą sudėtus varžtus
 • Energiją taupanti paleidimo-stabdymo funkcija: variklis veikai tik tada, kai yra naudojamas
 • Preciziškas darbas: tikslų įsukimo gylį užtikrina nedylantis elektroninis išjungimas
 • Individuali akumuliatoriaus galia: trumpesniems ir lengvesniems naudojimo atvejams maksimalų lengvumą užtikrins 3,1 Ah Compact akumuliatorius. Arba 4,0 Ah Li-HighPower Compact akumuliatorius, su kuriuo pasieksite visą jėgą ir ilgą naudojimo trukmę be įkrovimo (jis pakankamai galingas bet kokiam taikymo atvejui, kartu 20 % lengvesnis ir 50 % kompaktiškesnis už standartinį 5,2 Ah akumuliatorių). Arba su Basic variantu naudoti turimus akumuliatorius, o gal specialiai tam pasirinkti mėgstamą akumuliatorių
 • Galima įsigyti du variantus: DWC 18-2500 su optimaliu sukimo momentu gipso pluošto ir medienos plokštėms sukti varžtais. DWC 18-4500 su dideliais sukimosi greičiais optimaliai tinka gipso kartono plokštėms – varžtų grupių sukimui per trumpiausią laiką
 • Ypač patvarūs: nesvarbu, kokiu akumuliatoriumi komplektuojate savo Basic versiją, aukštos kokybės akumuliatorių sekcijos lemia ypatingą mūsų akumuliatorių ilgaamžiškumą. Ir, savaime suprantama, juos visiškai apsaugo Festool SERVICE paslaugos. Įskaitant mūsų nemokamą pilną remontą. Greitą, nuodugnų ir – absoliučiai originalų, taip pat ir akumuliatoriams bei krovikliams: pirmuosius trejus metus nemokamą. (Garantijos sąlygas žr. www.festool.lt/servisas)

Išskirtinės savybės

 • Greitas ir tikslus įsukimas:

  Greitą varžtų grupių sukimą užtikrina priekinė dėtuvė į juostą sudėtiems varžtams. Pastovus įsukimo gylis ir tiksli varžto padėtis leis Jums išvengti gaišinančio papildomo darbo.

 • Ištvermingas darbas:

  Nedidelio svorio DWC 18 sukuria optimalias sąlygas ištvermingam ir mažiau varginančiam darbui – taip pat ir virš galvos. Lengvi Compact akumuliatoriai kartu su EC-TEC varikliu ir inovatyvia paleidimo-stabdymo (Stop-and-Go) funkcija užtikrina maksimalų rezultatą vienam akumuliatoriaus įkrovimui.

 • Ypač ilgas tarnavimo laikas:

  Visi komponentai yra orientuoti į maksimalų ilgaamžiškumą: EC-TEC variklis neturi šepetėlių ir todėl jam nereikia techninės priežiūros. Be to, elektroninis išjungimas užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Tai dar ne viskas – savaime suprantama, ne tik pats suktuvas sausai statybai DWC, bet ir akumuliatoriai bei kroviklis yra visiškai apsaugoti Festool Service paslaugų.

Produkto apžvalga

DWC 18-4500 Basic
 • ba47e04b-c192-11ea-810b-005056b31774_400_267.jpg

  Darbas mažiau vargina

  Idealiai tinka varžtams sukti virš galvos: 3,1 Ah Compact akumuliatorius sveria vos 400 gramų – idealu, kai reikia absoliutaus lengvumo. Energetiškai intensyvesniems taikymo atvejams rekomenduojama naudoti 4,0 Ah Li-HighPower Compact akumuliatorių: jis pakankamai galingas bet kokiam taikymo atvejui, kartu 20 % lengvesnis ir 50 % kompaktiškesnis už standartinį 5,2 Ah akumuliatorių.

 • 9b67faa9-7a50-11e6-80d7-005056b31774_400_267.jpg

  Valdymas viena ranka

  Tvirtinama dėtuvė atlaisvina vieną ranką, kuria galima, pvz., prilaikyti gipso kartono plokštę.

 • 9eff94ca-b2cc-11e9-80fe-005056b31774_400_267.jpg

  Didelis darbo greitis

  Priekinė dėtuvė tinka visiems plačiai naudojamiems į juostą sudėtiems 25 – 55 mm varžtams. Tobulai tinka, kai reikia greitai sukti varžtų grupes.

 • c9867ed1-7a50-11e6-80d7-005056b31774_400_267.jpg

  Lengvai valomas

  Sukant varžtus į gipso kartono plokštes visada išsiskiria daug dulkių. Juostų dėtuvė yra akimirksniu išmontuojama be jokių įrankių, todėl ją galima greitai ir paprastai nuvalyti.

16 PREKIŲ, KURIOS JUS GALI SUDOMINTI:

Nemokamas siuntimas

Pranešame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai,

kurie užtikrina jūsų naudojimosi kokybę mūsų paslaugomis.